20200226_193151_0000

Odpowiedni fachowiec

Odpowiedzialny wybór fachowca, który zrealizuje naszą wizję jest niezmiernie ważny  będziemy patrzeć na efekt jego pracy przez następne lata…
Zdarza się, że Klient ma konkretną wizję tego, jak ma finalnie wyglądać ukończona realizacja, jednak może nie zdawać sobie sprawy z technicznych ograniczeń czy niedogodności z jakimi łączą się jego pomysły.
Rolą dobrego fachowca jest to, aby pomóc, wyjaśnić i w miarę możliwości znaleźć najlepsze rozwiązanie a do tego potrzebne jest doświadczenie i wiedza (praktyczna).

Efekt, w postaci świetnie zrealizowanego projektu jest wynikiem umiejętnego posługiwania się nabytą wiedzą i doświadczeniem.

Zatem, remontując łazienkę czy inne pomieszczenie – warto zwrócić uwagę na ważniejsze czynniki niż tylko cena, jaką zaoferowano za daną usługę.
Dlaczego?
Bo przez 10 czy więcej lat będziecie ciągle patrzeć na te krzywo położone płytki, będzie Was denerwować zbyt szeroka fuga czy nieprzemyślane docinki. I już złudna oszczędność, z której kiedyś tak byliście zadowoleni – nie będzie już tak cieszyć.
Znacznie dłużej pamiętamy właśnie JAKOŚĆ wykonanej usługi, niż to ile ona nas kosztowała.
Zgadzacie się z tym?

Tags: No tags

Leave a Comment